СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Timpul de dimineață
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Atacul cibernetic din Ucraina: Poliţia confiscă servere de la compania considerată „pacientul zero”

Резюме:Unitatea naţională ucraineană de luptă împotriva infracţionalităţii cibernetice din cadrul poliţiei a confiscat serverele unei mici companii aflate în centrul unui atac la nivel mondial cu un malware, după ce ”noi activităţi” au fost detectate la aceasta, a anunţat miercuri poliţia cibernetică într-un comunicat.
Посилання:http://www.timpul.md/articol/atac-cibernetic--politia-ucraineana-confisca-servere-de-la-compania-considerata-pacientul-zero-112005.html
google translate:  переклад
Дата публікації:05.07.2017 10:44:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Actualitate
Додано:05.07.2017 11:20:16
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014