СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Monitorul de Suceava
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

O ţară europeană mai înapoiată chiar decât România

Резюме:
 Una din ţările în care nu aş călători nici să mă pici cu ceară este Ucraina. O ţară înapoiată, dar înapoiată rău de tot, dominată de personalităţi cu maniere mafiote ca Rinat Ahmetov, la a cărui echipă de fotbal slugăreşte pe saci de bani Mircea Lucescu al nostru. O ţară – ... (continuare)

Articol publicat luni, 28 mai 2012, în secţiunea "Local".


Посилання:http://www.monitorulsv.ro/Local/2012-05-28/O-tara-europeana-mai-inapoiata-chiar-decat-Romania?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+MonitorulDeSuceava+(Monitorul+de+Suceava+::+Stiri)
google translate:  переклад
Дата публікації:28.05.2012 8:00:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Local
Додано:28.05.2012 9:09:14
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014