СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Rasistinen hyökkäys kesken pelin - täällä EM-kisat pelataan

Резюме:BBC:n toimittaja törmäsi Ukrainassa raakaan väkivaltaan pääsarjan ottelussa. Britannian yleisradioyhtiö BBC:n toimittaja Chris Rogers meni Ukrainaan tutustumaan maan jalkapallokulttuuriin. Hän todisti raakaa väkivaltaa ja rasistisen hyökkäyksen maan kahden suurimman joukkueen kohtaamisessa. Dokumentti Euro 2012 – Stadiums of Hate esitetään Britanniassa tänään maanantaina.
Посилання:http://www.iltalehti.fi/jalkapallo/2012052815632663_jp.shtml
google translate:  переклад
Дата публікації:28.05.2012 16:21:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:28.05.2012 14:12:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014