СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Novinar Новинар
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Украйна избила 60 000 кучета заради Евро 2012

Резюме: Повече от 60 хиляди бездомни кучета и котки са били избити в Украйна, за да може страната да бъде „чиста” за предстоящото европейско първенство по футбол. Шокиращата цифра беше разпространена в социалните мрежи през последните дни. По думите на украински блогъри чистката е получила благословията на президента, а народните избраници наредили да се умъртвят всички скитащи кучета и котки и да се запалят на сметището. Според очевидци животните са били застрелвани, тровени или бесени. Защитници на правата на животните протестират почти всеки ден с плакати „Кръв по ръцете” и „Защо Европейското първенство? Защо сълзи?”. Правителството отрича президентът да е подписвал нареждане за убиване на животни. Въпреки това обаче масовото умъртвяване на четириногите продължава.
Посилання:http://novinar.bg/index.php?act=news&act1=det&mater=MzkzMzs3OQ==
google translate:  переклад
Дата публікації:28.05.2012 16:18:58
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:28.05.2012 14:12:30
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014