СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:NRC Handelsblad
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

#4831: ‘Stadions van haat’ – gezellige boel daar in Polen en Oekraïne

Резюме:Voetbalhooligans zijn helaas overal. Maar op de ene plek zijn zij wel nét even nadrukkelijker aanwezig dan op de andere. Het Britse tv-programma BBC Panorama bezocht onlangs een maand lang verschillende stadions in Polen en Oekraïne, de twee gastlanden van het komende EK Voetbal. En wat blijkt: niet echt een gezellige doel daar.
Посилання:http://www.nrc.nl/nieuws/2012/05/29/stadions-van-haat-gezellige-boel-daar-in-polen-en-oekraine/?utm_campaign=rss&utm_source=syndication
google translate:  переклад
Дата публікації:29.05.2012 12:19:35
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:29.05.2012 10:01:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014