СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gießener Anzeiger
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Vesper plädiert für Politikerbesuche in der Ukraine

Резюме:Köln (dpa) - Michael Vesper hat sich für Politikerbesuche während der Fußball-Europameisterschaft in der Ukraine stark gemacht. «Ein Besuch mit Gesprächen und mit klaren Stellungnahmen ist auch ein deutliches Signal», sagte der Generaldirektor des Deutschen Olympischen Sportbundes (DOSB) im Westdeutschen Rundfunk (WDR). Er zeigte sich verwundert darüber, dass Politiker, die...
Посилання:http://www.giessener-anzeiger.de/sport/em-2012/nachrichten/12033115.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:31.05.2012 14:15:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Nachrichten
Додано:31.05.2012 11:00:12
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014