СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gelnhäuser Tageblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Bubka gegen EM-Boykott: «Bringt nie positive Effekte»

Резюме:Berlin (dpa) - Leichtathletik-Idol Sergej Bubka hält einen politischen Boykott der EM-Spiele in der Ukraine für falsch. «Den Sport zu boykottieren bringt nie positive Effekte. Der Sport muss komplett unabhängig von der Politik sein», sagte der Präsident des Nationalen Olympischen Komitees der Ukraine im Interview der Zeitung «Die Welt». Wegen Verstößen gegen die...
Посилання:http://www.gelnhaeuser-tageblatt.de/sport/em-2012/nachrichten/12058688.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:07.06.2012 12:13:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Nachrichten
Додано:07.06.2012 9:00:12
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014