СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gießener Allgemeine Zeitung
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Los Colorados: Ukrainische Polka als ZDF-EM-Song

Резюме:Ein 90er-Jahre-Dance-Hit in osteuropäischem Polkagewand als Fußball-Song? Was schräg klingt, funktioniert tatsächlich. Die ukrainische Band Los Colorados landet mit ihrer eigenwilligen Version des Songs «I Like To Move It» vielleicht den Hit dieser Fußball-Europameisterschaft.
Посилання:http://www.giessener-allgemeine.de/Home/Nachrichten/Kultur/Artikel,-Los-Colorados-Ukrainische-Polka-als-ZDF-EM-Song-_arid,346776_regid,1_puid,1_pageid,14.html
google translate:  переклад
Дата публікації:08.06.2012 14:13:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:08.06.2012 12:00:12
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014