СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Gelnhäuser Tageblatt
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Minister Schippers und Elbaek treffen Menschenrechtler

Резюме:Charkow (dpa) - Vor dem Spiel der Fußball-EM zwischen den Niederlanden und Dänemark haben sich Minister aus beiden Ländern in Charkow mit ukrainischen Menschenrechtsaktivisten getroffen. Bei den dreistündigen Gesprächen ging es Teilnehmern zufolge nicht um den Fall der inhaftierten Ex-Ministerpräsidentin Julia Timoschenko. Die niederländische Gesundheits- und Sportministerin...
Посилання:http://www.gelnhaeuser-tageblatt.de/sport/em-2012/nachrichten/12068273.htm
google translate:  переклад
Дата публікації:09.06.2012 23:44:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Nachrichten
Додано:09.06.2012 20:00:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014