СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Блиц
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Premijer Malezije: Nema dovoljno dokaza da je Rusija kriva za obaranje MH17

Резюме:Ne postoji dovoljno dokaza da bi Rusija bila optužena da je odgovorna za obaranje putničkog aviona kompanije "Malezija erlajns" iznad istočne Ukrajine 2014. godine, a zaključci istražnog tima pod vođstvom Holandije ne izgledaju "sasvim ispravno", izjavio je premijer Malezije Mahatir Mohamad.
Посилання:https://www.blic.rs/vesti/svet/premijer-malezije-nema-dovoljno-dokaza-da-je-rusija-kriva-za-obaranje-mh17/ft9x5xy
google translate:  переклад
Дата публікації:05.09.2019 10:05:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:05.09.2019 11:03:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014