СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Novinky
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Ukrajina propustila podezřelého ze sestřelení malajsijského boeingu nad Donbasem

Резюме:Odvolací soud v Kyjevě zrušil zadržení Volodymyra Cemacha, který je podezřelý z podílu na sestřelení malajsijského boeingu nad Donbasem v roce 2014, napsala agentura RIA Novosti. Muž byl ve vazbě od konce letošního června, kdy se ho během operace hluboko na povstaleckém území zmocnily ukrajinské tajné služby. Čelí obviněním z terorismu.
Посилання:https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/ukrajina-propustila-podezreleho-ze-sestreleni-malajsijskeho-boeingu-nad-donbasem-40295501
google translate:  переклад
Дата публікації:05.09.2019 13:08:34
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:05.09.2019 15:11:35
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014