СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Blesk
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Židovské poutníky napadl dav Ukrajinců s pálkami a noži, policisté jen přihlíželi

Резюме: Židovští poutníci se u hrobu významného rabína v Umani, asi 200 kilometrů od Kyjeva, stali terčem útoku tří desítek Ukrajinců ozbrojených noži a pálkami. Přivolaní policisté situaci jen přihlíželi, napadeným se ani nepokusili pomoci, uvedla v neděli na svém webu televize 112.
Посилання:https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/631310/zidovske-poutniky-napadl-dav-ukrajincu-s-palkami-a-nozi-policiste-jen-prihlizeli.html
google translate:  переклад
Дата публікації:12.01.2020 19:15:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:12.01.2020 20:05:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014