СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

100 000 проституки в Украйна, цената - 60 евро на час

Резюме:Около 100 000 са проститутките в Украйна, а най-често срещаната тарифа е 60 евро на час, пише Около 100 000 са проститутките в Украйна, а най-често срещаната тарифа е 60 евро на час, пише "Билд". 44-годишната представителка на най-древната професия Олга обясни пред изданието как върви бизнесът по време на европейското. "Очаквахме друго от първенството. Бяхме с нагласата, че ще заработим повече от обикновено. Във фен зоните обаче
Посилання:http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1425599
google translate:  переклад
Дата публікації:18.06.2012 12:03:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Евро 2012 | Други
Додано:18.06.2012 8:09:52
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014