СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Tanjug News Agency
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Zelenski zatražio od Stoltenberga politiku otvorenih vrata

Резюме:

10.June.2021 19:47 KIJEV - Predsednik Ukrajine Vololdimir Zelenski rekao je danas da je u telefonskom razgovoru sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom od njega zatražio da potvrdi politiku otvorenih vrata Atlantske alijanse za Ukrajinu.
Ukrajina se bori da dobije Akcioni plan za članstvo (MAP) verujući da bi njeno članstvo ojačalo zemlju u konfrontaciji sa Rusijom, preneo je Rojters.

Посилання:http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=660419
google translate:  переклад
Дата публікації:06.10.2021 19:47:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Svet
Додано:10.06.2021 21:59:54
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014