СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

R. Pratasevičius kaltinamas prisidėjus prie konflikto Rytų Ukrainoje: ar ten tikrai jis?

Резюме:Ramano Pratasevičiaus gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė greit ir netikėtai. Gegužės 23 d., praėjus keliems mėnesiams po to, kai jis išvyko iš Baltarusijos, kad išvengtų baudžiamojo persekiojimo dėl kaltinimų protestų kurstymu, kuriuos, pasak jo, sufabrikavo Aliaksandro Lukašenkos vyriausybė, žurnalistas ir tinklaraštininkas buvo suimtas kartu su savo mergina Sofija Sapega.
Посилання:http://www.lrytas.lt/pasaulis/rytai-vakarai/2021/06/10/news/r-pratasevicius-kaltinamas-prisidejus-prie-konflikto-rytu-ukrainoje-ar-ten-tikrai-jis--19696283/
google translate:  переклад
Дата публікації:10.06.2021 21:48:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Rytai-Vakarai
Додано:10.06.2021 23:06:56
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014