СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Naftemboriki
Мова:8 (Greek / ελληνικά)
Заголовок:

Nord Stream 2 : Δέσμευση Γερμανίας σε ΗΠΑ για «πράσινο ταμείο ενός δισ. δολαρίων» υπέρ της Ουκρανίας

Резюме:Η Γερμανία δεσμεύεται στις Ηνωμένες Πολιτείες να "δημιουργήσει" ένα "πράσινο ταμείο ενός δισεκατομμυρίου δολαρίων" για να στηρίξει την ενεργειακή μετάβαση της Ουκρανίας", που στερείται ένα μέρος της διέλευσης του ρωσικού φυσικού αερίου μέσω του μελλοντικού αμφιλεγόμενου αγωγού Nord Stream 2", ανακοίνωσε σήμερα Αμερικανίδα αξιωματούχος.
Посилання:https://www.naftemporiki.gr/finance/story/1752082/nord-stream-2-desmeusi-germanias-se-ipa-gia-prasino-tameio-enos-dis-dolarion-uper-tis-oukranias
google translate:  переклад
Дата публікації:22.07.2021 0:09:00
Автор:naftemporiki.gr
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:21.07.2021 23:40:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014