СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

A încercat să treacă ilegal vama. Un bărbat din Căușeni, reținut de angajații Poliției de Frontieră

Резюме:Un moldovean a fost reținut în timp ce traversa clandesdin frontiera moldo-ucraineană. Acesta a declarat că se întorcea de la o întâlnire cu niște prieteni, care a avut loc în regiunea Odesa. Incidentul a avut loc în această noapte. Potrivit informațiilor, oamenii legii au remarcat prezența bărbatului în vârstă de 32 de ani cu ajutorul […]
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/12349595
google translate:  переклад
Дата публікації:16.10.2021 16:50:09
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:16.10.2021 15:20:33
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014