СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:La Croix
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine, jour 80 : la Russie met en garde la Finlande, le G7 veut élargir les sanctions,

Резюме:

Les ministres des affaires étrangères du G7 ont promis d’élargir les sanctions économiques envers la Russie, samedi 14 mai, alors que les combats se poursuivent à l’est de l’Ukraine. La Russie a mis fin à ses exportations d’électricité vers la Finlande, alors que ce pays doit annoncer dimanche sa candidature à l’Otan.

Посилання:https://www.la-croix.com/Monde/guerre-ukraine-russie-80e-jour-conflit-ukrainien-invasion-armee-russe-poutine-2022-05-14-1201215121
google translate:  переклад
Дата публікації:14.05.2022 16:04:26
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Monde
Додано:14.05.2022 17:02:02
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014