СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Ziarul Prahova
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Vladimir Putin revine, ­astăzi, pe scena mondială, la un summit de la Beijing

Резюме:Președintele Rusiei, Vladimir Putin, revine pe scena internațională astăzi, când va participa la summitul virtual al economiilor emergente BRICS, care se va desfășura la Beijing. Este prima apariție alături de șefii marilor economii ale lumii, de la declanșarea invaziei în Ucraina, conform CNN, preluat de Hotnews. Grupul statelor BRICS este format din Brazilia, Rusia, India, […]
Посилання:http://ziarulprahova.ro/2022/06/vladimir-putin-revine-­astazi-pe-scena-mondiala-la-un-summit-de-la-beijing/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vladimir-putin-revine-%25c2%25adastazi-pe-scena-mondiala-la-un-summit-de-la-beijing
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 0:55:40
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Actualitate;Extern
Додано:23.06.2022 1:20:51
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014