СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Microsoft: Myös Suomi joutunut Venäjän kyber­hyökkäysten kohteeksi

Резюме:Teknologiayhtiön tietojen mukaan hyökkäykset eivät ole kohdistuneet pelkästään Ukrainaan. Teknologiajätti Microsoft on väittänyt Venäjän valtion tukemien hakkerien hyökänneen useisiin Ukrainan kanssa liittoutuneisiin maihin, uutisoivat Sky News ja CNN. Microsoftin mukaan hakkerit ovat äskettäin suorittaneet monenlaisia kybervakoilutoimia Yhdysvaltoihin, Puolaan, Baltian maihin, Tanskaan, Norjaan sekä puolustusliitto Naton jäsenyyttä hakeviin Suomeen ja Ruotsiin.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/a/58cffbb6-8101-4afe-913b-120b58bcfd3f
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 4:30:11
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):digiuutiset
Додано:23.06.2022 5:13:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014