СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Tällaisia ovat Ukrainan ”Odinin soturit” – Artem kertoo, miten hänen kova joukkonsa tekee venäläisten elämän vaikeaksi

Резюме:Ukraina kamppailee olemassaolostaan. Tuon taistelun selkärankana on ollut toistaiseksi väestön vankkumaton moraali, mikä ilmenee vapaaehtoistoiminnassa miljoonilla esimerkeillä. Time Shadow -nimisen heavy metal -bändin solisti Artem Soleyko vaihtoi mikrofonin konetuliaseeseen liittyessään Odinin tiedustelujoukkueeseen. Harkovassa tapaamani, neljän päivän tiedustelumatkalta maastosta palanneen miehen asetakin hihamerkissä lukee ”Odin” ja nimen kohdalla ”Loki”.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/e751d685-fd30-448c-bc7a-2f489a3ea311
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 6:02:13
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:23.06.2022 6:15:11
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014