СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Fiala odlétá do Bruselu. Na summitu EU se bude jednat o Ukrajině

Резюме:Premiér Petr Fiala po sedmé hodině ráno před odletem na summit Evropské unie promluví na pražském letišti Kbely. Dvoudenní jednání hlav členských států EU se bude konat v Bruselu a jeho hlavním tématem bude očekávané udělení kandidátského statusu Ukrajině a Moldavsku. Ještě dopoledne by se Fiala měl setkat s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem.
Посилання:https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/summit-eu-petr-fiala-premier-kandidatsky-status-ukrajina-jednani.A220623_062723_domaci_hend#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 7:56:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/summit-eu-petr-fiala-premier-kandidatsky-status-ukrajina-jednani.A220623_062723_domaci_hend/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy - Domácí
Додано:23.06.2022 8:06:03
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014