СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Pravda
Мова:27 (Slovak / slovenčina)
Заголовок:

Prečo švédsky spisovateľ Michael Hjorth nebude písať o vojne na Ukrajine?

Резюме:Michael Hjorth si nevie predstaviť lepšieho spoluautora detektívok, než je jeho kolega Hans Rosenfeldt, známy aj ako scenárista vydareného švédsko-dánskeho seriálu Most s autistickou vyšetrovateľkou Sagou.
Посилання:http://m.pravda.sk/#!a=631406
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 8:00:00
Автор:Pravda, Katarína Sedláková
Url коментарів:https://debata.pravda.sk/debata/631406-preco-svedsky-spisovatel-michael-hjorth-nebude-pisat-o-vojne-na-ukrajine/
Джерело:
Категорії (оригінал):Kniha
Додано:23.06.2022 8:19:58
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014