СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:STA - Slovenska Tiskovna Agencija
Мова:36 (Slovenian / slovenski)
Заголовок:

Biden zvezni kongres in zvezne države pozval k začasni ukinitvi davka na pogonska goriva

Резюме:

Ameriški predsednik Joe Biden, ki se tudi zaradi visoke inflacije spopada z nizko javno podporo, je v sredo pozval zvezni kongres, naj za tri mesece ukine davek na bencin in dizel. Enako je pozval tudi zvezne države. Za visoke cene bencina je zaradi napada na Ukrajino okrivil ruskega predsednika Vladimirja Putina.

Посилання:https://www.sta.si/3052729/biden-zvezni-kongres-in-zvezne-drzave-pozval-k-zacasni-ukinitvi-davka-na-pogonska-goriva
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 9:24:32
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Gospodarstvo v svetu
Додано:23.06.2022 9:29:25
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014