СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nacional
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

Premijerni britanski nastup Kalush Orchestra ovog vikenda na Glastonburyu

Резюме:Ukrajinski pobjednici Eurovizije Kalush Orchestra nastupit će na ovogodišnjem festivalu Glastonburyju koji se održava od 22. do 26. lipnja. Potvrđeno je da će nastupiti na Glastonburyju 2022., koji će ujedno biti i njihov prvi nastup u Velikoj Britaniji. Kalush orchestra...
Посилання:https://www.nacional.hr/premijerni-britanski-nastup-ukrajinske-grupe-kalush-orchestra-ovog-vikenda-na-glastonburyu/
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 10:55:31
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Film & glazba;Ukrajina;Velika Britanija;kalush orchestra;glasonbury
Додано:23.06.2022 11:07:04
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014