СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:24 часа
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Над 5800 украински бежанци работят на трудов договор в България

Резюме:Над 5800 украински бежанци работят на трудов договор в България Над 5800 бежанци от Украйна са започнали работа на трудов договор в България. Данните посочи Ива Парцалева от Върховния комисариат на ООН за бежанците, по време на семинар, посветен на повишаването на информираността на българското общество по темата за миграцията, предаде БТА. Около 60% от тях са заети в сферата на ресторантьорството и
Посилання:https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/11877783
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 11:20:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Животът
Додано:23.06.2022 11:23:57
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014