СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Stuttgarter Nachrichten
Мова:7 (German / Deutsch)
Заголовок:

Buchtipp: Slata Roschal, „153 Formen des Nichtseins“: Die Wahrheit zwischen den Stühlen

Резюме:
Seit dem Ukraine-Krieg ist für die russisch-deutsche Autorin Slata Roschal das Leben komplizierter geworden. Doch ihr Romandebüt „153 Formen des Nichtseins“ zeigt, worauf es jetzt ankommen könnte. In Stuttgart stellt sie es vor.
Посилання:https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.buchtipp-slata-roschal-153-formen-des-nichtseins-die-wahrheit-zwischen-den-stuehlen.5c695d30-ac60-4165-ac5f-f9c74d4e4d46.html
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 9:41:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:23.06.2022 14:00:41
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014