СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Sakala
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

Vaba mõte ⟩ Tants tanki ümber

Резюме:Praegu kirgi kütva Narva tanki kohta olen näinud kolme head soovitust. Esimene neist oli, et jätame selle sinna, kus see on, aga tõstame tema kõrvale Ukraina lipuvärvides traktori ning kinnitame tanki selle konksu külge. Elegantne. Selle allikat ma ei tea, see imbus mu ühismeediasse ning meemi loojat on raske leida.
Посилання:https://pmo.ee/7578990
google translate:  переклад
Дата публікації:06.08.2022 0:01:00
Автор:Triin Loide
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Sakala;Arvamus
Додано:06.08.2022 0:23:07
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014