СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Mladá fronta DNES
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Nebytový dům i přístav. Rusko zaútočilo na Ukrajinu íránskými drony

Резюме:Rusko ve čtvrtek zaútočilo takzvanými sebevražednými drony pořízenými z Íránu na Kryvyj Rih a přístav ve městě Očakiv. Nejméně čtyři tyto bezpilotní letouny se ukrajinské protivzdušné obraně podařilo sestřelit, informovala ukrajinská armáda.
Посилання:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-rusko-valka-iranske-drony-kryvyj-rih-pristav-ocakiv-utok.A220922_220837_zahranicni_misl#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=idnes&utm_content=main
google translate:  переклад
Дата публікації:22.09.2022 23:18:00
Автор:
Url коментарів:https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-rusko-valka-iranske-drony-kryvyj-rih-pristav-ocakiv-utok.A220922_220837_zahranicni_misl/diskuse
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy - Zahraničí
Додано:23.09.2022 0:06:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014