СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Ukrainan sota, päivä 211: Mobilisaatio ehkä laajempi kuin aiemmin kerrottu, Lavrov puhui YK:n turvallisuus­neuvostossa

Резюме:Tähän juttuun on koottu Venäjän hyökkäyssodan tärkeimmät tapahtumat torstailta. Riippumaton venäläislehti Novaya Gazeta kertoo Venäjän hallintolähteisiin perustuen keskiviikkona julistetun mobilisaation saattavan aiemmin annetuista tiedoista poiketen koskea jopa miljoonaa venäläistä. Keskiviikkona julistetun liikekannallepanon kerrottiin alunperin koskevan vain 300 000 jo valmiiksi reservissä olevaa venäläistä. Asetuksen sisältävä asiakirja julkaistiin keskiviikkona Venäjän oikeudellisten tietojen portaalissa.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/ef00f920-fe5e-475a-9d90-fc367714848d
google translate:  переклад
Дата публікації:22.09.2022 23:29:31
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:23.09.2022 0:16:50
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014