СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Expresso (Portugal)
Мова:22 (Portuguese / Português)
Заголовок:

Ucrânia e Rússia anunciaram uma troca de quase 300 prisioneiros: Quem são eles?

Резюме:A Rússia anunciou a libertação de 215 soldados ucranianos e 10 cidadãos estrangeiros, alguns deles combatentes pelo lado ucraniano. Por sua vez, a Ucrânia libertou 55 pessoas, entre elas militares russos e um ex-deputado ucraniano pró-russo
Посилання:http://expresso.pt/guerra-na-ucrania/2022-09-22-Ucrania-e-Russia-anunciaram-uma-troca-de-quase-300-prisioneiros-Quem-sao-eles--52e897e3
google translate:  переклад
Дата публікації:22.09.2022 23:22:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Guerra na Ucrânia
Додано:23.09.2022 0:21:59




Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014