СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈА СРБИЈЕ
Мова:31770 (Serbian / srpski)
Заголовок:

Четвртком у 9: Путинов говор драматично подигао улог, у Њујорку потврђени ископани ровови

Резюме: У Њујорку је у току редовно јесење заседање Генералне скупштине. У говорима светских лидера чује се да се мора поштовати територијални инегритет чланица УН. Ако западне земље инсистирају на територијалном интегритету Украјине, зашто исто правило крше када је реч о Србији? Колико се у Њујорку слушао Путинов говор из Москве? Колико ће прилике у Украјини утицати на дијалог Београда и Приштине?  Четвртком у 9: Путинов говор драматично подигао улог, у Њујорку потврђени ископани ровови
Посилання:http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3395/rat-u-ukrajini/4960495/generalna-skupstina-kosovo-ukrajina-rusija.html
google translate:  переклад
Дата публікації:22.09.2022 23:41:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:23.09.2022 0:38:05
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014