СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈА СРБИЈЕ
Мова:31770 (Serbian / srpski)
Заголовок:

Масовни ракетни напад – широм Украјине отварају се склоништа са грејањем, струјом и водом

Резюме: Рат у Украјини – 274. дан. После новог таласа ракетних напада, готово цела земља без струје, као и део суседне Молдавије. Европски парламент, због како се наводи, напада на цивилне циљеве и кршења међунардоног права, Русију прогласио државом - спонзором тероризма. Лавров: Резолуцију ЕП треба да коментаришу лекари. Зеленски тражи хитан састанак Савета безбедности УН. Из заробљеништва пуштено 35 руских војника. Масовни ракетни напад – широм Украјине отварају се склоништа са грејањем, струјом и водом
Посилання:http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3395/rat-u-ukrajini/5031806/rat-rusija-ukrajina-24.11.2022.html
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 6:57:06
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:24.11.2022 7:39:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014