СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Mai multe puncte de trecere a frontierei de stat cu Ucraina nu funcționează

Резюме:La această oră, punctele de trecere a frontierei de stat activează în regim normal, fiind înregistrate valori minime în trafic. Excepție: din cauza unor defecțiuni tehnice la baza de date a autorității vamale a Ucrainei și lipsei energiei electrice pe partea ucraineană, PTF Vulcănești-Vinogradovka, PTF Mirnoe-Tabaki, PTF Ceadîr Lunga - Novîe Troianî, PTF Briceni-Rossoșani, PTF Ocnița-Sokireanî
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/13682672
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 10:00:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:24.11.2022 8:17:57
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014