СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Капитал (вестник)
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Най-динамичните компании за храни и напитки: Високи обороти, но скромни печалби

Резюме:
Седем компании в секторния топ 20 отчитат трицифрен ръст на продажбите през 2021. Три дружества са работили на загуба. Като цяло фирмите за храни и напитки изпитват притеснения заради скока на суровините и енергоносителите. Пандемията от коронавирус, инфлацията, войната в Украйна, нарушените вериги на доставки са фактори, които неминуемо оказват влияние върху всяка индустрия. Производството на храни и напитки обаче е сравнително устойчиво на сътресения. Данните в топ 20 на секторната ...
Посилання:https://www.capital.bg/biznes/stoki_i_prodajbi/2022/11/24/4394420_visoki_oboroti_no_skromni_pechalbi/?ref=rss
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 9:05:00
Автор:Мара Георгиева
Url коментарів:https://www.capital.bg/biznes/stoki_i_prodajbi/2022/11/24/4394420_visoki_oboroti_no_skromni_pechalbi/?ref=rss#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):2269
Додано:24.11.2022 9:06:17
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014