СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

VIDEO. Imagini cu impact puternic în urma atacurilor Rusiei asupra Ucrainei de după-amiază

Резюме:Rusia a lansat noi atacuri masive asupra infrastructurii energetice din Ucraina. În urma bombardamentelor, care au avut loc în numeroase regiuni, inclusiv la Kiev, Republica Moldova a rămas din nou fără curent electric. În beznă sunt și majoritatea localităților din Ucraina, transmite TV8. În Nikolaev, ocupanții ruși au lansat cel puțin 9 bombardiere Tu-95. Și …
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/13683141
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 12:10:31
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:24.11.2022 10:20:57
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014