СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Makfax Макфакс
Мова:47 (Macedonian / македонски јазик)
Заголовок:

Зеленски: Советот за безбедност на ОН да одговори на руските напади врз инфраструктурата

Резюме:

Украинскиот претседател Володимир Зеленски го повика Советот за безбедност на ОН да дејствува против Русија поради воздушните напади врз цивилната инфраструктура, кои повторно предизвикаа масовни прекини на струја низ Украина и соседна Молдавија. Русија изврши ракетни напади низ Украина во средата, при што загинаа 10 лица и принудно беа затворени нуклеарните централи и прекинато снабдување […]

Текстот Зеленски: Советот за безбедност на ОН да одговори на руските напади врз инфраструктурата е превземен од МАКФАКС.

Посилання:https://makfax.com.mk/svet/зеленски-советот-за-безбедност-на-он-д/
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 9:46:43
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свет;Топ
Додано:24.11.2022 10:27:04
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014