СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Project Syndicate
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Global Health Is the Best Investment We Can Make

Резюме:

The pandemic and the fallout from Russia's war in Ukraine have reversed progress in the fight against many diseases, decreased life expectancy, lowered basic immunization coverage, and increased psychosocial and mental health challenges around the world. Addressing these problems will take both money and new partnerships.

Посилання:https://www.project-syndicate.org/commentary/global-health-set-back-by-recent-shocks-calls-for-investment-new-partnerships-by-werner-hoyer-and-tedros-adhanom-ghebreyesus-2022-11
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 11:21:36
Автор:
Url коментарів:https://www.project-syndicate.org/commentary/global-health-set-back-by-recent-shocks-calls-for-investment-new-partnerships-by-werner-hoyer-and-tedros-adhanom-ghebreyesus-2022-11#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:24.11.2022 12:44:12
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014