СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Expresso (Portugal)
Мова:22 (Portuguese / Português)
Заголовок:

“A Ucrânia está em ruínas e assim estará por muitos anos”, diz Oksana Lyniv, vencedora do Prémio Helena Vaz da Silva

Резюме:Formou-se em Lviv, trabalhou em Odessa e Dresden. Em 2021, foi a primeira mulher a dirigir no Festival de Bayreuth e a tornar-se diretora musical de uma casa de ópera italiana. A ucraniana venceu este ano o Prémio Helena Vaz da Silva, entregue esta quinta-feira na Fundação Calouste Gulbenkian, em Lisboa
Посилання:https://expresso.pt/revista/fisga/passeio-publico/2022-11-24-A-Ucrania-esta-em-ruinas-e-assim-estara-por-muitos-anos-diz-Oksana-Lyniv-vencedora-do-Premio-Helena-Vaz-da-Silva-0f600e75
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 12:18:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Passeio Público
Додано:24.11.2022 13:26:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014