СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Makfax Макфакс
Мова:47 (Macedonian / македонски јазик)
Заголовок:

Милошоски до Ковачевски: Дали некој ве информираше за случајот Онишченко за кој лесно се доаѓа до информација и на „Гугл“?

Резюме:

Пратеникот Антонијо Милошоски на денешната собраниска седница за пратенички прашања постави две прашања до премиерот Димитар Ковачевски и министерот за образование, Јетон Шаќири. Премиерот Ковачевски го праша дали откако станал прв човек на Владата некој го информирал за случајот Онишченко. „Прашањето е за рускиот разузнавач, украински тајкун баран со потерница за перење пари и ставен […]

Текстот Милошоски до Ковачевски: Дали некој ве информираше за случајот Онишченко за кој лесно се доаѓа до информација и на „Гугл“? е превземен од МАКФАКС.

Посилання:https://makfax.com.mk/makedonija/милошоски-до-ковачевски-дали-некој-ве/
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 14:01:57
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Македонија
Додано:24.11.2022 14:23:55
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014