СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Groupe Sud Presse
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine: Volodymyr Zelensky remet en question l’appartenance de la Russie à l’Organisation pour la sécurité et la coopération en Europe

Резюме:Le président ukrainien Volodymyr Zelensky a remis en question jeudi le maintien de la Russie au sein de l’OSCE, lors d’une intervention télévisée devant l’Assemblée parlementaire de cette organisation internationale réunie à Varsovie.
Посилання:https://www.sudinfo.be/id579429/article/2022-11-24/guerre-en-ukraine-volodymyr-zelensky-remet-en-question-lappartenance-de-la
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 16:30:38
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Monde
Додано:24.11.2022 17:03:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014