СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Ziare
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Romanii iubesc mai mult statele occidentale decat isi iubesc vecinii - Sondaj INSCOP

Резюме:Germania, Marea Britanie, Franta, Italia si Spania sunt statele cele mai apropiate de inimile romanilor, in schimb Ungaria, Ucraina, Rusia si Bulgaria se afla in coada clasamentului cand e vorba de simpatii, conform Barometrului de opinie "Adevarul despre Romania", realizat de INSCOP Research, in perioada 21 - 28 februarie.
Посилання:http://www.ziare.com/social/romani/romanii-iubesc-mai-mult-statele-occidentale-decat-isi-iubesc-vecinii-sondaj-inscop-1223009
google translate:  переклад
Дата публікації:08.03.2013 15:37:33
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Social
Додано:08.03.2013 14:04:29
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014