СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Ukrainan sota, päivä 456: Venäjän puolustus­ministeriö liekeissä, Wagner väittää vetäytyvänsä Bah’mutista

Резюме:Tähän artikkeliin on koottu torstain 25. toukokuuta tärkeimmät tapahtumat Venäjän hyökkäyssotaan liittyen. Venäjän puolustusministeriön rakennuksessa Moskovan keskustassa syttyi torstain vastaisena yönä tulipalo. Asia vahvistettiin valtionmedia Tassille noin kello yhdeltä yöllä. – Puolustusministeriön rakennuksessa Frunzenskajassa syttyi tulipalo yhdellä rakennuksen parvekkeista, hätäkeskuksesta kerrotaan Tassille.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/d4270280-5818-4749-81f9-30d54bdb6d1b
google translate:  переклад
Дата публікації:25.05.2023 23:15:08
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:26.05.2023 0:08:27
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014