СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

NYT: Yhdysvallat uskoo Ukrainan olleen Kremlin hyökkäyksen takana

Резюме:Yhdysvaltalaisviranomaisten mukaan toukokuussa Kremlissä tapahtunut lennokki-hyökkäys oli todennäköisesti Ukrainan erikois- tai tiedustelujoukkojen järjestämä. Yhdysvaltain viranomaisten mukaan Kremliin toukokuussa tehty drooni-isku oli ukrainalaisten järjestämä. Asiasta raportoi New York Times. Toukokuun alussa Venäjä sanoi ampuneensa kaksi droonia Kremlin palatsin yllä Moskovassa. Vladimir Putinin lehdistöpalvelu väitti, että kohteena oli presidentti Putin itse.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/655ab0e8-92cf-4cb6-9081-e5e423492303
google translate:  переклад
Дата публікації:26.05.2023 0:33:58
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:26.05.2023 1:08:58
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014