СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Lietuvos Rytas
Мова:39 (Lithuanian / lietuvių)
Заголовок:

Kanų kino festivalis neapsiėjo be incidentų: Ukrainos vėliavos spalvų suknelę vilkinti moteris apsipylė dirbtiniu krauju

Резюме:Antradienį, gegužės 16-ąją, prasidėjęs 76-asis Kanų kino festivalis neapsiėjo be incidentų – Ukrainos vėliavos spalvų suknelę vilkinti protestuotoja ant raudonojo kilimo surengė demonstraciją, kurios metu, išreikšdama palaikymą karo niokojamai šaliai, apsipylė dirbtiniu krauju.
Посилання:http://www.lrytas.lt/stilius/karamele/2023/05/26/news/kanu-kino-festivalis-neapsiejo-be-incidentu-ukrainos-veliavos-spalvu-suknele-vilkinti-moteris-apsipyle-dirbtiniu-krauju-27142847/
google translate:  переклад
Дата публікації:26.05.2023 9:34:31
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Karamelė
Додано:26.05.2023 10:02:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014