СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Ukraina hyökkäsi länsi­kalustolla Venäjälle – Näin asiantuntija kommentoi eskalaatio­vaaraa

Резюме:Asiantuntijan mukaan Belgorodin hyökkäyksellä oli sotilaallisen merkityksen lisäksi myös informaatiotilallisia merkityksiä. Ukrainan sodassa nähtiin alkuviikosta poikkeuksellinen käänne, kun kaksi venäläisvapaaehtoisista koostuvaa ryhmää tekivät hyökkäyksen Venäjän Belgorodiin. – Todettakoon, että molemmat hyökänneet osastot kuuluvat Ukrainan asevoimiin, huomauttaa sota-asiantuntija Emil Kastehelmi.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/30fc1704-2a85-4626-a175-d0c473254c80
google translate:  переклад
Дата публікації:26.05.2023 9:48:51
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:26.05.2023 10:09:19
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014