СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Timpul de dimineață
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Kissinger, despre războiul din Ucraina: „Nu cred că totul este vina lui Putin”

Резюме:Fostul secretar de stat al Statelor Unite consideră o greșeală mandatul de arestare al Curții Penale Internaționale pe numele președintelui Rusiei, scrie ziarul La Razón. Veteranul diplomat american Henry Kissinger, care a fost consilier pentru securitate națională al fostului președinte republican Richard Nixon și secretar de stat din 1973 până în 1976, sugerează într-un interviu că …
Посилання:https://timpul.md/articol/kissinger-despre-razboiul-din-ucraina-nu-cred-ca-totul-este-vina-lui-putin.html
google translate:  переклад
Дата публікації:26.05.2023 10:03:07
Автор:
Url коментарів:https://timpul.md/articol/kissinger-despre-razboiul-din-ucraina-nu-cred-ca-totul-este-vina-lui-putin.html#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Externe;Ucraina;Henry Kissinger;putin;război
Додано:26.05.2023 10:12:49
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014