СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Kotiseutu-uutiset
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Kauneudella uskoa tulevaan

Резюме:Liperin kirjastossa kirkonkylällä on syyskuun loppuun asti esillä taidemaalari Oleg Tchoumakin näyttely Kauneus. Ukrainassa vuonna 1950 syntynyt ja Suomeen Siikasalmelle vuonna 2003 muuttanut Tchoumak muistuttaa kauneuden luovan toivoa ja iloa. Samalla hän haluaa auttaa ahdingossa eläviä pakolaisia. Kauneus-näyttelyssä on nähtävillä 26 sekä öljyväri- että akvarellityötä. Maalausten nimissä kuvastuu myönteisyys. Äidin rakkaus tulvii lapsen ja äidin […]
Посилання:https://kotiseutu-uutiset.com/uutiset/2023/09/26/kauneudella-uskoa-tulevaan/
google translate:  переклад
Дата публікації:26.09.2023 16:15:00
Автор:
Url коментарів:https://kotiseutu-uutiset.com/uutiset/2023/09/26/kauneudella-uskoa-tulevaan/#respond
Джерело:
Категорії (оригінал):Uutiset
Додано:26.09.2023 16:15:48
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014