СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Venäjällä osoitettiin mieltä

Резюме:Tähän juttuun on koottu Ukrainan sodan tärkeimmät tapahtumat maanantailta 20.11.2023. Kyseessä on sodan 635. päivä. Ukraina irtisanoi maanantaina kaksi johtavaa kyberpuolustusviranomaista, uutistoimisto Reuters kertoo. Virastonjohtaja Jurii Štšyhol ja hänen varamiehensä Viktor Žora saivat potkut, Telegramissa tiedotettiin. Irtisanomisen syistä ei kerrottu.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/1592b4c3-84fd-4ce2-b3c5-d528bb399890
google translate:  переклад
Дата публікації:20.11.2023 23:09:50
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:21.11.2023 0:08:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014