СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Iltalehti
Мова:11 (Finnish / suomi)
Заголовок:

Guardian: Viktor Orbánin liittolaiset vetoavat USA:n republi­kaaneihin Ukraina-tuen lopettamiseksi

Резюме:Unkari pyrkii vaikuttamaan USA:n Ukraina-tukeen, kertoo brittilehti Guardian. Unkarin pääministeri Viktor Orbánin liittolaiset pitävät Washingtonissa suljetun tapaamisen republikaanien kanssa. Tapaamisen aiheena on vaatia Yhdysvaltoja lopettamaan Ukrainan tukemisen, kertoo brittilehti Guardian. Brittilehden artikkelin mukaan Unkarin apulaisulkoministeri Márton Ugrósdy, turvallisuuspolitiikan asiantuntija Attila Demkó, sekä suurlähetystön työntekijät osallistuvat konservatiivisen Heritage Foundation -ajatushautomon kaksipäiväiseen konferenssiin Washingtonissa.
Посилання:https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/6d046c26-903e-4898-a667-d12f48ae1346
google translate:  переклад
Дата публікації:11.12.2023 0:47:05
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ulkomaat
Додано:11.12.2023 1:08:41
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014